رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
  • الأحد ۸ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 28 May

فیلم کوتاه «حلزون» اولین ساخته امین‌رضا علی‌محمدی به جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه پالم اسپرینگز در کالیفرنیای آمریکا راه یافت. به نقل از روابط عمومی فیلم «حلزون»، این اثر به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین‌رضا علی‌محمدی با راهیابی به جشنواره پالم اسپرینگز، دومین حضور خود را در یک فستیوال مورد تایید آکادمی اسکار تجربه می‌کند. جشنواره بین‌المللی فیلم […]

فیلم کوتاه «حلزون» اولین ساخته امین‌رضا علی‌محمدی به جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه پالم اسپرینگز در کالیفرنیای آمریکا راه یافت.

به نقل از روابط عمومی فیلم «حلزون»، این اثر به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین‌رضا علی‌محمدی با راهیابی به جشنواره پالم اسپرینگز، دومین حضور خود را در یک فستیوال مورد تایید آکادمی اسکار تجربه می‌کند.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه پالم اسپرینگز یکی از معتبرترین رویدادهای دنیای فیلم کوتاه و بزرگترین فستیوال در کشور آمریکا است که مورد تایید جوایز آکادمی اسکار، بفتا و گویا است.

این جشنواره هر سال از بین برگزیدگان خود فیلم‌هایی را برای بخش کوتاه جوایز آکادمی اسکار معرفی می‌کند و امسال نیز در تاریخ ۲۰ تا ۲۶ ژوئن در کالیفرنیا برگزار می‌شود.

«حلزون» پیش از این در جشنواره اسلم دنس حضور داشته است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مادری برای تحقق رویاهای فرزند خود در تلاش است ولی هیچ تصوری از دنیای کودک خود ندارد.

بهار نوحیان، ایلیا اخوان و علیرضا جاوید در «حلزون» ایفای نقش کردند و پخش این فیلم بر عهده سولماز اعتماد است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار