رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 13 July

اکران عمومی فیلم «زنبور کارگر» به کارگردانی افشین صادقی پس از سه سال توقیف از امروز ۲۹ شهریورماه در سینماهای سراسر کشور آغاز شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلم سینمایی «زنبورکارگر» دومین ساخته سینمایی افشین صادقی است که براساس فیلمنامه‌ای از سعید نعمت الله جلوی دوربین رفته است. صادقی […]

اکران عمومی فیلم «زنبور کارگر» به کارگردانی افشین صادقی پس از سه سال توقیف از امروز ۲۹ شهریورماه در سینماهای سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلم سینمایی «زنبورکارگر» دومین ساخته سینمایی افشین صادقی است که براساس فیلمنامه‌ای از سعید نعمت الله جلوی دوربین رفته است. صادقی در سال ۱۳۸۵ بعد از ساخت چند سریال و تله فیلم ، نخستین فیلم سینمایی خود با نام «مقلد شیطان» با فیلمنامه‌ای از حمید نعمت‌الله کارگردانی کرد. او ۱۳ سال بعد از این فیلم «زنبور کارگر» را ساخت.
حمید فرخ نژاد، شبنم مقدمی، سعید آقا خانی، ستایش موسوی، حسین مهری، علیرضا آرا، مارال فرجاد، مجید نوروزی، داریوش سلیمی، علی اولیایی و پگاه آهنگرانی بازیگران فیلم هستند.
این فیلم داستان و مضمون ملتهبی دارد و قصه آن درباره زنی است که خود را برای حضور در انتخابات مجلس آماده می‌کند، اما یک اتفاق ناخواسته او را در مسیری سخت و ناهموار قرار می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار