رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December
  • چهارشنبه 24 آبان 1402 - 17:22
  • کد خبر : 136151
  • تئاتر
  • چاپ خبر : نمایش‌نامه‌خوانی «محاکمه‌ یک جسد» در ایرانشهر برگزار می‌شود

با همت «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» و با حضور استادان دوبله و بازیگران تئاتر مراسم نمایش‌نامه‌‌خوانی «محاکمه یک جسد» به نویسندگی امیر شاملو و کارگردانی ابوالفضل همراه و تهیه‌کنندگی محسن زارع اشکذری در تماشاخانه ایران‌شهر روی صحنه می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» با مدیرعاملی محسن زارع‌اشکذری به عنوان […]

با همت «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» و با حضور استادان دوبله و بازیگران تئاتر
مراسم نمایش‌نامه‌‌خوانی «محاکمه یک جسد» به نویسندگی امیر شاملو و کارگردانی ابوالفضل همراه و تهیه‌کنندگی محسن زارع اشکذری در تماشاخانه ایران‌شهر روی صحنه می‌رود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» با مدیرعاملی محسن زارع‌اشکذری به عنوان یک سازمان مردم نهاد، غیر دولتی و غیر سیاسی در جدیدترین فعالیت فرهنگی خود مراسم نمایش‌نامه‌خوانی «محاکمه یک جسد» به کارگردانی ابوالفضل‌ همراه را روز شنبه (۲۷ آبان ماه) ساعت ۱۹ در سالن ناظرزاده کرمانی برگزار خواهد کرد.
امین زندگانی، نصرالله مدقالچی، ابوالفضل‌ همراه، تورج‌ نصر، ارسلان قاسمی، شیما محمدی، عزت‌الله رمضانی‌‌فر، علی عبدالپور و امیر شاملو از جمله نقش‌خوانان این نمایش‌نامه‌خوانی هستند.
«بنیاد هنرمندان مهرآفرین» ماه گذشته نیز مراسم نمایش‌نامه‌خوانی «ایلیا» به نویسندگی و کارگردانی زری اماد و تهیه‌کنندگی محسن زارع‌اشکذری را در سالن ناظرزاده کرمانی روی صحنه برد که با استقبال نسبتاً خوبی از سوی تماشاگران و اهالی هنر مواجه شد.
سایر عوامل نمایشنامه‌‌خوانی «محاکمه یک جسد» عبارت هستند از: بنیاد هنرمندان مهرآفرین‌ مجری طرح، رضا نعمتیان مدیر تولید، شیما عارف دستیار کارگردان‌ و برنامه‌ریز، بنیامین صیادی‌نیا مدیر صحنه، علیرضا قلی‌زاده‌ منشی صحنه، گیتی شاکری روابط عمومی، ندا انوش‌ سرپرست گروه موسیقی و نوازنده ویلون، پویا امام‌بخش فلوت کلیددار، کیمیا عزیزی ویولن‌ آلتو.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار