رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

دو سریال «منطقه سفید» و «امپراطور بادها» از امشب از شبکه تماشا پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال «امپراطور بادها» از امشب جایگزین سریال «افسانه جومونگ» می شود.سریال «امپراطور بادها » درژانر درام، تاریخی و اکشن  است و به قلم وان-کیو چوی و جین-اوک جئونگ به نگارش […]

دو سریال «منطقه سفید» و «امپراطور بادها» از امشب از شبکه تماشا پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، سریال «امپراطور بادها» از امشب جایگزین سریال «افسانه جومونگ» می شود.سریال «امپراطور بادها » درژانر درام، تاریخی و اکشن  است و به قلم وان-کیو چوی و جین-اوک جئونگ به نگارش درآمده است.

این مجموعه به دلیل ادامه دادن بحث افسانه جومونگ، به جومونگ ۲ نیز معروف است و ماجرای این مجموعه سال‌ها پس از ماجراهای سریال جومونگ، و دربارهٔ سومین پادشاه گوگوریو موهیول است، که از ابتدای تولدش پیشگویی‌های منفی دربارهٔ او شد و به دلیل همین پیشگویی‌ها، او توسط پدرش پادشاه یوری رانده شد و به غار گیرین، قبر پادشاه اول جومونگ، انتقال یافت و…

در سریال «امپراطوری بادها» سونگ ایل گوک، پارک گان هیوک، کیم سانگ هو، چوبی جونگ وون، کیم جونگ هوا ، ایم جونگ ایون، کیم ونگ جونگ، کیم میونگ سو، لی سی یانگ، هان جین هی، کیم وون هیو و پارک سانگ ووک به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال «امپراطور بادها» هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۹۰ دقیقه  پخش و در ساعات ۱۳،۷،۱ از شبکه تماشا بازپخش می شود.

سریال  جدید «منطقه سفید» محصول کشور بلژیک و در ژانر ترسناک  و جنایی  است  و از امشب جایگزین سریال «اسرار بروکنوود» می شود.
داستان سریال منطقه متروک در شهری دورافتاده در دل جنگل های فرانسه به اسم «ویلفرانشی» روایت می شود؛ جایی که زنجیره ای از جنایات هولناک در آن به وقوع می پیوندند. در این میان، یک افسر پلیس و یک دادستان تازه وارد و عجیب غریب به حل این پرونده های جنایی می پردازند تا راز پشت پرده آن ها را افشا کنند.

سریال «منطقه سفید» هر شب ساعت ۲۳ پخش و در ساعات ۱۷،۱۱،۵ بازپخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار