رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 4 March

رئیس سازمان سینمایی کشور صبح امروز ( ۸آذرماه) در سفری یک روزه به استان یزد رفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی در بدو ورود به استان یزد با حضور در میدان امیرچقماق یزد، یاد و خاطره شهدای این استان را با قرائت فاتحه‌ای گرامی داشت. […]

رئیس سازمان سینمایی کشور صبح امروز ( ۸آذرماه) در سفری یک روزه به استان یزد رفت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی در بدو ورود به استان یزد با حضور در میدان امیرچقماق یزد، یاد و خاطره شهدای این استان را با قرائت فاتحه‌ای گرامی داشت.

در ادامه سفر یک روزه رئیس سازمان سینمایی به یزد، وی از پردیس سینمایی تک و جام جم یزد بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت سینمایی استان قرار گرفت.

معاون وزیر بر تجهیز و بروز رسانی امکانات سینماهای استان یزد تاکید و قول مساعد داد.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت سینما در توسعه فرهنگ گفت: هدف ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی کشور بر تمرکز گرایی و عدالت فرهنگی تعریف شده و در این راستا حرکت و برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است.

وی افزود: قطعا برنامه‌های مختلف سینمایی را با مشارکت و همکاری سازمان سینمایی و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‌ها ادامه خواهیم داد.

گفتنی است در این سفر محمدرضا سوقندی مدیر کل امور حقوقی، عملکرد استان‌ها و مجلس سازمان سینمایی، یزدان عشیری مشاور رئیس سازمان و مدیرکل روابط عمومی سازمان و مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان رئیس سازمان سینمایی را همراهی کردند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار