رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 4 March

برنامه «تهرانگرد» این هفته جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۲۲ مخاطبان شبکه تهران را با جاذبه های گردشگری شمال غرب کلانشهر تهران آشنا می کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، عوامل برنامه «تهرانگرد»، این هفته به روستای “کشار علیا” کن سفر می کنند تا ضمن گپ و گفت صمیمانه با اهالی […]

برنامه «تهرانگرد» این هفته جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۲۲ مخاطبان شبکه تهران را با جاذبه های گردشگری شمال غرب کلانشهر تهران آشنا می کند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، عوامل برنامه «تهرانگرد»، این هفته به روستای “کشار علیا” کن سفر می کنند تا ضمن گپ و گفت صمیمانه با اهالی روستا، جاذبه های گردشگری و طبیعی آن را به مخاطبان معرفی نمایند.بنا بر این گزارش، کوچه باغ ها، آبشار سکوت یزدان، باغ های خرمالو و… بخشی از طبیعت زیبا و پاییزی این روستاست که هر هفته مقصد گردشگران و دوستداران طیبعت است.
کشار بالا یا کشار علیا روستای از دهستان سولقان توابع بخش کن شهرستان تهران است و زبان رایج مردم این روستا تاتی است. خرمالو، گردو، عسل و … از محصولات تولیدی مهم این روستا به شمار می رود.
این برنامه که به گردشگری در استان تهران اختصاص دارد در گروه شهرستان های شبکه تهران سیما تولید می‌شود و هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه تهران تماشایی می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار