رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 4 March

جدیدترین قسمت فصل سوم «چند روایت معتبر» با موضوع «مال باختگان» شنبه ۱۱ آذر روانه آنتن شبکه دو خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فصل سوم این برنامه با محوریت پرداختن به چالش‌های اجتماعی، سعی دارد از مشاغل و افرادی که کمتر دیده شده و مورد توجه قرار گرفته‌اند، […]

جدیدترین قسمت فصل سوم «چند روایت معتبر» با موضوع «مال باختگان» شنبه ۱۱ آذر روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فصل سوم این برنامه با محوریت پرداختن به چالش‌های اجتماعی، سعی دارد از مشاغل و افرادی که کمتر دیده شده و مورد توجه قرار گرفته‌اند، صحبت کند. به همین منظور جدیدترین قسمت این برنامه به مال باختگانی می‌پردازد که اموال خود را به نوعی از دست داده‌اند ولی همینک جزو افراد موفق جامعه محسوب می‌شوند. میهمانان این قسمت از برنامه آقایان موسی شریفی، خالد آبادی، مولایی و کارگری هستند که از خاطرات خود درخصوص چگونگی وقوع این اتفاق روایت‌هایی بیان خواهند کرد.یکی از مهمانان برنامه، مال باخته بورس است؛ نفر بعدی ۱۷ بار ورشکست شده و الان جزو افراد میلیارد است؛ نفر سوم زنبورداری داشته و اصل ورشکستگی کارش از آنجا شروع شده و نفر آخر شخصی است که فرمولی اختراع کرده و برایش هزینه کرده ولی به دلیل تصادف و رفتت به کما، حافظه‌اش را از دست می‌دهد.
مهمان ویژه این برنامه، آقای نقره‌کار فرد کارآفرینی است که دو بار کارآفرین نمونه سال شده و در حوزه آموزش هم فعالیت دارد.
برنامه «چند روایت معتبر» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی خفاجی است که جدیدترین قسمت آن با موضوع مال باختگان، شنبه ۱۱ آذر ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه دو پخش خواهد شد. بازپخش این برنامه روز بعد ساعات ۰۱:۳۰ بامداد، ۴:۱۰ صبح، ۱۳:۳۰ و ۱۷:۵۵ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار