رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 4 March

پوستر مستند «کنج» ساخته اردوان زینی سوق رونمایی شد. به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، در آستانه برگزاری هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»، پوستر مستند «کنج» رونمایی شد. این پوستر را مرتضی آکوچکیان طراحی کرده است. مستند ۴۴ دقیقه‌ای «کنج» درباره یک گروه فیلمسازی است که در […]

پوستر مستند «کنج» ساخته اردوان زینی سوق رونمایی شد.

به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، در آستانه برگزاری هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»، پوستر مستند «کنج» رونمایی شد. این پوستر را مرتضی آکوچکیان طراحی کرده است.

مستند ۴۴ دقیقه‌ای «کنج» درباره یک گروه فیلمسازی است که در مسکن مهر نجف آباد یاسوج به دنبال سوژه‌ای هستند، ارتباط آن‌ها با ساکنان منطقه منجر به تغییرهایی در آن جا می‌شود. «کنج» متقاضی شرکت در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» است.

عوامل این پروژه عبارتند از پژوهشگر و کارگردان: اردوان زینی سوق، تصویربردار: حمیدرضا فرزاد، احسان شادمانی، تدوین: احسان شادمانی، صداگذاری و تصحیح رنگ: عرفان نظیفی، عکاس: اسحاق آقایی، تهیه کنندگان: سالار شفق و اردوان زینی سوق.

اردوان زینی سوق پیش از این مستندهای «پندوم»، «دوربین فرانسوی»، «همواره جاری» و فیلم‌های کوتاه داستانی «شامیر»، «شب گذشته»، «مافیا» و… را کارگردانی کرده است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار