رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February
  • دوشنبه 13 آذر 1402 - 14:48
  • کد خبر : 137478
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «تماشاخانه» نمایشنامه‌خوانی می‌شود

نمایشنامه‌خوانی «تماشاخانه» به کارگردانی علیرضا ابوطالبی ۲۳ و ۲۴ آذر در تماشاخانه هیلاج اجرا می‌شود. نمایشنامه‌خوانی «تماشاخانه» (بلبل سرگشته) به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی علیرضا ابوطالبی پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ آذر در تماشاخانه هیلاج پیش‌ روی مخاطبان قرار می‌گیرد. محمود محمدی، فرزاد مختاریان، درسا مکاری، مونا بیگریان، ارمغان سروی، میلاد بایندور و […]

نمایشنامه‌خوانی «تماشاخانه» به کارگردانی علیرضا ابوطالبی ۲۳ و ۲۴ آذر در تماشاخانه هیلاج اجرا می‌شود.

نمایشنامه‌خوانی «تماشاخانه» (بلبل سرگشته) به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی علیرضا ابوطالبی پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ آذر در تماشاخانه هیلاج پیش‌ روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

محمود محمدی، فرزاد مختاریان، درسا مکاری، مونا بیگریان، ارمغان سروی، میلاد بایندور و آیلار جوادزاده نقش خوانان این نمایشنامه‌خوانی هستند.

گروه نوازندگان این نمایش عبارتند از پارسا امینی سنتور، یوسف موسوی تنبک، پرهام شهامتی تنبک، محمد سبحان بادپاتنبک، پارمیدا یاوری تار.

تهیه‌کنندگی این اثر نیز بر عهده پوریا رستمی است.

در خلاصه این نمایشنامه خوانی آمده است: پدری که یک دختر و یک پسر دارد، پس از مرگ زنش تحت فشار محیط روستایی محل سکونتش با زنی دیگر عروسی می‌کند. زن بابا که به پسر خانواده نظر دارد، مرد را به کشتن او تحریک می‌کند و پس از مرگ پسر جوان، سرش را دردیگی می‌جوشاند. دختر پس از مرگ برادر طی وقایع پیچیده‌ای به کمک روح برادر پرده از بی شرمی زن بابا برمی‌دارد و رسوایش می‌کند. پدر در حالت بیخودی زن بابا را می‌کشد و خود نیز می‌میرد. دختر که از غم رها شده‌است با ترک ازدواج پا در عوالم عرفانی می‌گذارد.

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایشنامه‌خوانی می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار