رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

محسن برمهانی معاون سیمای رسانه ملی عنوان کرد که همچنان در حال مذاکره با برندهای تلویزیونی برای تولید آثار در تلویزیون هستند. محسن برمهانی معاون سیما در حاشیه مراسم یادبود پروانه معصومی در جمع خبرنگاران درباره بازگشت چهره ها و برندها به تلویزیون بیان کرد: ما برندهایی داریم که در تلویزیون مخاطب کسب کردند و […]

محسن برمهانی معاون سیمای رسانه ملی عنوان کرد که همچنان در حال مذاکره با برندهای تلویزیونی برای تولید آثار در تلویزیون هستند.

محسن برمهانی معاون سیما در حاشیه مراسم یادبود پروانه معصومی در جمع خبرنگاران درباره بازگشت چهره ها و برندها به تلویزیون بیان کرد: ما برندهایی داریم که در تلویزیون مخاطب کسب کردند و جزو سرمایه‌های سازمان صداوسیما محسوب می شوند. تمام این برندها که موفقیت کسب کردند، سرمایه هستند و صداوسیما از هیچ برندی صرف نظر نمی‌کند در حال مذاکره با همه آنها هم است.

وی درباره برندهای سریالی یادآور شد: برخی از این برندها مثل «نون.خ» در حال تولید هستند و برخی هفته دیگر یا ماه‌های دیگر تولید می‌شوند.

برمهانی درباره طرح سینمایی آثاری مثل «پایتخت» که چند روزی است مطرح می شود، بیان کرد: این برندها، برندهای سازمان هستند و طرح آنها در حال بررسی است. نه فقط «پایتخت» که بقیه کارها هم نسخه سینمایی و سریال آنها در حال بررسی است و فکر می کنیم چطور آنها را از پرده سینما یا قاب تلویزیون به استحضار مخاطب برسانیم.

درباره اینکه کدام یک از برندها قرار است همزمان با شب یلدا به تلویزیون بازگردند، گفت: معمولا عده‌ای بیان می‌کنند که برندهای معروف در تلویزیون حضور ندارند اما من از آنها می‌خواهم حداقل ۱۰ برندی را که در تلویزیون نیستند، نام ببرند.

برمهانی همچنین بازگشت فرزاد حسنی به صداوسیما را با یک برنامه گفت‌وگومحور تایید کرد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار