رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 15 April

برنامه تهرانگرد، این هفته جمعه ۱۷ آذرماه ساعت ۲۲ سفری درون شهری به شمال غرب پایتخت خواهد داشت و مخاطبان شبکه تهران را به دیدن پاییز شگفت انگیز روستای کن دعوت می کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در آخرین ماه پاییز، طبیعت روستای کن که با این فصل کاملا […]

برنامه تهرانگرد، این هفته جمعه ۱۷ آذرماه ساعت ۲۲ سفری درون شهری به شمال غرب پایتخت خواهد داشت و مخاطبان شبکه تهران را به دیدن پاییز شگفت انگیز روستای کن دعوت می کند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در آخرین ماه پاییز، طبیعت روستای کن که با این فصل کاملا خو گرفته، آرام آرام خود را آماده استقبال از زمستان می کند. اما هنوز فرصت وداع با خزان از راه نرسیده و طبیعت بکر و تماشایی کن دیدنی است.روستاهای کن و سولقان از روستاهای اطراف تهران هستند. به‌خاطر فاصله کم این روستا با شهر تهران، گردشگران زیادی برای تفریح به این منطقه می‌روند.

چشم‌اندازهای دیدنی و هوای خوب این روستا بهترین مکان برای پیوند با طبیعت است. روستای کن را از قدیمی‌ترین روستاهای تهران می‌شناسند که قدمت آن به ۱۴۰۰ سال می‌رسد.

این برنامه که به گردشگری در استان تهران اختصاص دارد در گروه شهرستان های شبکه تهران سیما تولید می‌شود و هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه تهران تماشایی می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار