رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 24 February

مجموعه مستند «فصل آخر» با نگاهی کارشناسی به زوایای چالشی رژیم صهیونیستی از شنبه آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰ به روی آنتن افق سیما رفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «فصل آخر» با نگاهی کارشناسی به زوایای چالشی رژیم صهیونیستی در ۶ قسمت از روز شنبه ۱۸ آذر به […]

مجموعه مستند «فصل آخر» با نگاهی کارشناسی به زوایای چالشی رژیم صهیونیستی از شنبه آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰ به روی آنتن افق سیما رفت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «فصل آخر» با نگاهی کارشناسی به زوایای چالشی رژیم صهیونیستی در ۶ قسمت از روز شنبه ۱۸ آذر به روی آنتن افق سیما رفت و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد یافت.مستند مذکور تلاش می‌کند با بهره گیری از نظرات کارشناسان و پژوهشگران حوزه فلسطین، نقاط ضعف و چالش‌های امروزی رژیم صهیونیستی را به تصویر بکشد. نقطه مثبت این مستند بهره گیری مستندات متقن است که خیال مخاطب را بابت مستند بودن داده‌هایی که در این مستند ارائه شده است راحت می‌کند.

ویژگی دیگر مستند «فصل آخر» بهره گیری از تصاویر باکیفیت و مهیج و واقعی است که نگاه مخاطب را به خود جذب می‌کند. «فصل آخر» حرفی مستند از زبان کارشناسان با بهره گیری از تصاویر مناسب و مهیج است که هر مخاطبی را می‌تواند با خود همراه کند.

علاقه‌مندان می‌توانند این مجموعه مستند را هر روز ساعت ۱۷:۳۰ و تکرار آن را روز بعد ساعت ۴:۳۰  بامداد و ۱۲ ظهر به تماشا بنشینند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار