رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

مجموعه مستند «سلام به آینده» نام یکی از تولیدات شبکه افق با موضوع نوجوانانی که دست به کارهای بزرگ زده‌اند در این ایام به فصل دوم خود رسیده است و به دنبال سوژه مناسب برای ساخت مابقی قسمت‌ها در نیمه غربی کشور است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند […]

مجموعه مستند «سلام به آینده» نام یکی از تولیدات شبکه افق با موضوع نوجوانانی که دست به کارهای بزرگ زده‌اند در این ایام به فصل دوم خود رسیده است و به دنبال سوژه مناسب برای ساخت مابقی قسمت‌ها در نیمه غربی کشور است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند «سلام به آینده» نام یکی از تولیدات شبکه افق با موضوع نوجوانانی که دست به کارهای بزرگ زده‌اند در این ایام به فصل دوم خود رسیده است و در بخش تولید قرار داد.این مجموعه مستند روایتی از مهارت‌های شغلی، علمی و هنری فرزندان ۷ تا ۱۷ سال ایران عزیز است.
این مجموعه مستند روایتی از سبک تربیتی “مهارت‌ محور” است که مادران و پدران ایرانی از هم‌اکنون برای پربار شدن آینده فرزندان‌شون و برای “رشد آینده ایران” برنامه‌ریزی کرده‌اند.
مجموعه مستند سلام به آینده که شعار «شناخت و ترویج مهارت‌های کودکان و نوجوانان به وسعت ایران» را دنبال می‌کند، پس از پخش موفق فصل اول و استقبال هموطنان گرامی، هم‌اکنون بیش از ۵۰ درصد از تولید فصل دوم خودش را پشت ‌سر گذاشته و به دنبال سوژه مناسب برای ساخت مابقی قسمت‌ها در نیمه غربی کشور می‌باشد.
حال عوامل این برنامه طی فراخوانی آمادگی خود را برای معرفی سوژه‌های مردمی به منظور استفاده در فصل دوم این مجموعه مستند را اعلام کرده‌اند.
علاقه‌مندان می‌توانند مشخصات نام شهر یا روستا محل سوکنت، مشخصات فردی، سن و نوع مهارت خود را از طریق شماره ۰۹۹۳۷۹۴۲۲۶۸ یا نشانی Salam_beayande@ در پیام رسان‌های ایتا، بله و روبیکا ارسال نمایند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار