رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February

مستند «فرقه‌‌های اجاره‌ای» با محوریت سرکردگیِ گروهک منافقین در اغتشاشات سال گذشتۀ ایران سه‌شنبه ۲۱ آذر حوالی ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه تهران روانه آنتن می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران؛ «فرقه‌‌های اجاره‌ای» نگاهی دارد به گروهک منافقین که ترور بیش از ۱۷ هزار ایرانی و هزاران نفر از مردم […]

مستند «فرقه‌‌های اجاره‌ای» با محوریت سرکردگیِ گروهک منافقین در اغتشاشات سال گذشتۀ ایران سه‌شنبه ۲۱ آذر حوالی ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه تهران روانه آنتن می‌شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران؛ «فرقه‌‌های اجاره‌ای» نگاهی دارد به گروهک منافقین که ترور بیش از ۱۷ هزار ایرانی و هزاران نفر از مردم عراق را در کارنامه دارند. گروهکی که در همدستی با صدام به اعمال رذیلانه خود پرداخت و بعد از فروپاشی دولت صدام از طرف آمریکا و کشورهای غربی به ویژه فرانسه حمایت و تغذیه مالی شده است.
در این مستند همچنین به نقش حمایت مالی و رسانه‌‌ای برخی کشور‌های عربی در حیات این گروهک تروریستی اشاره می‌شود که به شیوه‌های مختلف، همچنان علیه ملت ایران و به نفع دشمنان ملت ایران نقش‌آفرینی می‌کنند.
فرقه اجاره‌ای منافقین که روزی در خدمت صدام بودند، اکنون خدمت به دیگر دشمنان ملت ایران در دستورکارشان است. دو هزار عضو این گروهک همگی به سن پیری رسیده‌اند. گفت‌وگو با برخی اعضای سابق این گروهک با محوریت رهبریِ اغتشاشات سال گذشته ایران از دیگر بخش‌های این مستند است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار