رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 15 April

«نسیمی‌شو» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی اولین برنامه زنده شبکه نسیم از آغاز به کار این شبکه محسوب می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «نسیمی‌شو» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی برنامه جدیدی است که از شب یلدا خودش را به آنتن شبکه نسیم می‌رساند. «نسیمی‌شو» اولین برنامه […]

«نسیمی‌شو» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی اولین برنامه زنده شبکه نسیم از آغاز به کار این شبکه محسوب می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «نسیمی‌شو» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی برنامه جدیدی است که از شب یلدا خودش را به آنتن شبکه نسیم می‌رساند. «نسیمی‌شو» اولین برنامه زنده شبکه نسیم از آغاز به کار این شبکه محسوب می شود.

«نسیمی‌شو» با مأموریت معرفی برنامه‌های شبکه نسیم و همچنین تصاویر دیده نشده از این برنامه‌ها به آنتن می آید تا با دعوت از عوامل برنامه ها به آنها بپردازد.

به فراخور عوامل دعوت شده بخش های برنامه هم به همین صورت برای مخاطبان آماده می شود،در بخش «پشت صحنه» اتفاقات پشت صحنه برنامه ها می پردازد، همچنین دربخش «آدم های اون ور آب» با اجرای پدرام ابدان با سلبریتی های خارجی به روش هوش مصنوعی گفتگو می کنند . در بخش «پادرمیونی» عوامل برنامه به همراه هنرمندان سراغ افرادی می روند که با هم کدورت دارند و آشتی آنها صورت بگیرد.

در بخش جذاب «استند آپ کمدی»« هانا ستوهی» و «محمد حسین توسلی» افراد برگزیده خنداننده شو حضور دارند.

«نسیمی‌شو» قرار است پنجشنبه‌ها و جمعه‌های هر هفته  با شعار «حتی به یه لبخند» در ۵۰ دقیقه ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه نسیم باشد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار