رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

ویژه برنامه “قرار”شبکه تهران، مراسم وداع با پیکر های شهدای دفاع مقدس را از باغ موزه دفاع مقدس بصورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، مراسم معنوی وداع با پیکرهای شهدای دفاع مقدس که در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) شنبه ۲۵ […]

ویژه برنامه “قرار”شبکه تهران، مراسم وداع با پیکر های شهدای دفاع مقدس را از باغ موزه دفاع مقدس بصورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، مراسم معنوی وداع با پیکرهای شهدای دفاع مقدس که در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) شنبه ۲۵ آذرماه ساعت ۱۹ برگزار می شود، با اجرای غلامرضا احمدی از قاب شبکه تهران تماشایی می شود و حجت الاسلام شجاعی سخنرانی این مراسم را برعهده دارد.
همچنین عبدالرضا هلالی مداح و ذاکر اهل بیت (ع) با نوای گرم و دلنشین خود برای حاضران مداحی خواهد کرد و احمد بابایی شاعر این مراسم است.
اما ویژه برنامه “قرار” شبکه تهران روز یکشنبه ۲۶ آذر ماه از ساعت ۸ صبح به پوشش تصویری زنده و مستقیم وداع با پیکر ۲۸۰ شهید دفاع مقدس در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) می‌پردازد که در سراسر ایران عزیز خواهد بود.
گفتنی است مراسم وداع با این شهدای گمنام در تمام استان‌ها به ویژه مراکز استان‌ها برگزار و طی آن ۱۱۰ شهید در تهران و ۱۷۰ شهید در ۳۰ استان تشییع خواهند شد.
مخاطبان شبکه تهران مراسم تشییع و بدرقه باشکوه ۱۱۰ شهید شهر تهران را از معراج شهدا تماشا خواهند کرد که زینب پور ابراهیم اجرای این مراسم را برعهده دارد.
این ویژه برنامه زنده از ساعت ۸ صبح شروع و تا ساعت ۱۳:۳۰ ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار