رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February

فیلم سینمایی «هتل» با جذب چهارمیلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب در ۸۰ روز، رتبه نهم پرمخاطب‌ترین فیلم تاریخ سینما را به نام خود کرد. فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی امیر برادران، مصطفی زندی و پیمان جزینی که از پنجم مهرماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده و از همان ابتدا با استقبال مخاطبان […]

فیلم سینمایی «هتل» با جذب چهارمیلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب در ۸۰ روز، رتبه نهم پرمخاطب‌ترین فیلم تاریخ سینما را به نام خود کرد.

فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی امیر برادران، مصطفی زندی و پیمان جزینی که از پنجم مهرماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده و از همان ابتدا با استقبال مخاطبان مواجه شده بود، با جذب حدود چهار میلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب در مدت زمان کمتر از ۸۰ روز، به جمع ۱۰ فیلم پرمخاطب تاریخ سینمای ایران در جایگاه نهم این جدول رسید.

همچنین پیش از این و در مدت زمان ۳۵ روز پس از اکران، این فیلم سینمایی رتبه دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما را به نام خود کرده بود و هم‌اکنون نیز با فروش ۱۹۲ میلیارد تومان، به مرز فروش ۲۰۰ میلیارد تومان در سینماها رسیده است.

جدیدترین ساخته مسعود اطیابی با بازی پژمان جمشیدی و محسن کیایی روایت یک هتل پرماجرا و مهمان‌های ناخوانده‌اش است که پس از ورود دو مرد و چهار زن، موقعیت‌های چالش برانگیزی را رقم می‌زند.

پخش این فیلم سینمایی بر عهده شایسته فیلم است.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار