رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

اولین قسمت از سریال” اشکهایی از جنس آتش” به کارگردانی (yin chuan tsai) در گونه درام حادثه ای از دوشنبه ۲۷ آذر ماه ساعت ۲۳ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و ب نقل از روابط عمومی شبکه تهران، سریال اشک هایی از جنس آتش Tears on Fire محصول ۲۰۲۱کشور تایوان است […]

اولین قسمت از سریال” اشکهایی از جنس آتش” به کارگردانی (yin chuan tsai) در گونه درام حادثه ای از دوشنبه ۲۷ آذر ماه ساعت ۲۳ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.
به گزارش سینماخانه و ب نقل از روابط عمومی شبکه تهران، سریال اشک هایی از جنس آتش Tears on Fire محصول ۲۰۲۱کشور تایوان است و هنرمندانی همچون Annie Chen، Kuan-Ting Liu، Po-Hung Lin، Sheng-hao Wen، Yu-Shao Lee، و… در آن به ایفای نقش پرداخته اند.


این سریال جذاب و تماشایی، داستان گروهی از آتش نشانان سازمان آتش نشانی شعبه تونگان در شهر دایوان را روایت می کند که در تمام ماموریت های مهیج آتش نشانی، طبیعت بشر و جامعه را دیده اند. آنها از طریق عملیاتی هایی که انجام داده اند، بسیاری از داستانهای غم انگیز شناخته نشده در مورد حرفه آتش نشانی را افشا میکنند و …
سریال ” اشکهایی از جنس آتش” در ۱۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای هر شب ساعت ۲۳ پخش و تکرار آن ساعت ۱۹ تقدیم نگاه مخاطبان شبکه تهران می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار