رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

شبکه تهران با ویژه برنامه «مثبت تهران ۲۰»به تهیه کنندگی حسن نهضت و با اجرای مهدی مهدیقلی به استقبال انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، این برنامه در اولین قسمت خود موضوع سهم و جایگاه استان تهران در انتخابات مجلس […]

شبکه تهران با ویژه برنامه «مثبت تهران ۲۰»به تهیه کنندگی حسن نهضت و با اجرای مهدی مهدیقلی به استقبال انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری می رود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، این برنامه در اولین قسمت خود موضوع سهم و جایگاه استان تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را برای مخاطبان تبیین و بررسی می نماید.
برنامه “مثبت تهران ۲۰″ امشب ۲ دیماه در بخش گفتگوی ویژه میزبان علیرضا فخاری استاندار تهران خواهد بود تا آمار کامل و جامعی از دواطلبان تایید شده را پیش رو مخاطبان این برنامه قرار دهد.
برنامه” مثبت تهران ۲۰″ کاری از گروه سیاسی شبکه تهران است که شنبه هر هفته ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تقدیم نگاه مخاطبان می شود.
گفتنی است: انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برای تعیین انتخاب نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس (۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهار ساله) برگزار خواهد شد. همچنین همزمان با این انتخابات، انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری نیز برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار