رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

دو فیلم سینمایی «شماره ۱۰» و «کت چرمی» از محصولات بنیاد سینمایی فارابی  برای رقابت در دو بخش بیست ‌و دومین جشنواره «داکا» به بنگلادش می روند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی؛ فیلم‌ سینمایی «شماره ۱۰» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری، که روایتگر داستان یکی […]

دو فیلم سینمایی «شماره ۱۰» و «کت چرمی» از محصولات بنیاد سینمایی فارابی  برای رقابت در دو بخش بیست ‌و دومین جشنواره «داکا» به بنگلادش می روند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی؛ فیلم‌ سینمایی «شماره ۱۰» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری، که روایتگر داستان یکی از رزمندگان ایرانی است که اواخر جنگ تحمیلی به اسارت درمی‌آید و می‌خواهد از اردوگاه فرار کند در بخش رقابتی سینمای آسیا جشنواره داکا و «کت‌ چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه‌کنندگی کامران حجازی که قصه عیسی فرهمند، بازرس سازمان بهزیستی است که در حین بررسی تخلفات مالی یکی از مراکز، متوجه یک باند فساد اقتصادی و ترانزیت مواد مخدر توسط دختران بد سرپرست می‌شود در بخش سینمای جهان این جشنواره حضور می‌یابند.
پیش از این نیز فیلم سینمایی «کاپیتان» به کارگردانی محمد حمزه‌ای و تهیه‌کنندگی سید صابر امامی که روایتگر زندگی عیسی، نوجوانی است که آرزوی دیدن دریا را دارد برای حضور در بخش رقابتی فیلم‌های کودکان جشنواره داکا انتخاب شده بود.
بیست ‌و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم «داکا» از بیستم تا بیست‌وهشتم ژانویه ۲۰۲۴ برابر با سی‌ام دی‌ تا هشتم بهمن‌ماه در بنگلادش برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار