رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 24 February

فیلم سینمایی «لوتر» با گویندگی ۲۰ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه جنایی، درام و رازآمیز محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر […]

فیلم سینمایی «لوتر» با گویندگی ۲۰ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه جنایی، درام و رازآمیز محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر دوبله این سینمایی سعید شیخ زاده است. شیلا آژیر، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، محمد تنهایی، حسین بیگی، سیما رستگاران، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، مریم شاهرودی، خشایار شمشیرگران، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، نرگس فولادوند، حسن کاخی، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، عباس نباتی، صنم نکواقبال و سعید شیخ زاده صداپیشه های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که یک کارآگاه پلیس به نام لوتر که توسط یک قاتل زنجیره‌ای به زندان افتاده است با همکاری دوست قدیمی پلیسش و نگهبان زندان از زندان فرار می‌کند تا قاتل زنجیره‌ای را به دام بیندازد. در ‌نهایت او با همکاری یک پلیس دیگر سرنخ‌هایی که قاتل از خود به جا گذاشته را پیدا کرده و قبل از اینکه او قربانیان جدیدش را بکشد موفق به کشتن او می‌شود.

این فیلم بسیار خوش ساخت در ژانر جنایی با بازی های منحصر به فرد مخصوصا نقش کارآگاه لوتر است. فیلم ریتم روایی و اکشن خوبی دارد و تماشاگر را از همان صحنه ی آغازین با خود همراه می کند. تماشاگر از همان لحظه ی آغازین با قاتل و اقدامات او آشنا می شود و در باقی فیلم به دنیال این است که چطور لوتر این قاتل را به دام می اندازد. در کل فیلمی است که می تواند برای دوستداران فیلم های اکشن و جنایی جذاب و سرگرم کننده باشد.

شبکه‌ی چهار سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار