رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

مستند «۷۲ ساعت» روایتی از هفتاد و دو ساعتِ آخر حیاتِ سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی چهارشنبه ۶ دی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه تهران روانه آنتن می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در بخشی از این  مستند تاریخی با «سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی» از همرزمان سردار شهید حاج […]

مستند «۷۲ ساعت» روایتی از هفتاد و دو ساعتِ آخر حیاتِ سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی چهارشنبه ۶ دی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه تهران روانه آنتن می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در بخشی از این  مستند تاریخی با «سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی» از همرزمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و مسئول پشتیبانی جبهه مقاومت در سوریه که به تازگی در حمله موشکی جنایتکارانه رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی به درجه رفیع شهادت نائل آمد نیز گفت‌وگو شده است.تولید مستند «۷۲ ساعت» ۲ سال به طول انجامیده که در آن برای اولین بار در گفتگو با نزدیک‌ترین افراد ایرانی و عراقی به شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی روایتی از سه روز پایانی زندگی حاج قاسم را مرور می‌کند.
«۷۲ ساعت» به کارگردانی مصطفی شوقی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و در خانهٔ مستند تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار