رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

فصل دوازدهم مستند مسابقه «خانه ما» از جمعه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی پروژه، پخش فصل دوازدهم مستند مسابقه «خانه ما» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی و کارگردانی امین کفاش‌زاده و حامد وقاری از جمعه ۸ دی ماه آغاز می‌شود. در فصل دوازدهم مسابقه «خانه ما» […]

فصل دوازدهم مستند مسابقه «خانه ما» از جمعه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی پروژه، پخش فصل دوازدهم مستند مسابقه «خانه ما» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی و کارگردانی امین کفاش‌زاده و حامد وقاری از جمعه ۸ دی ماه آغاز می‌شود.
در فصل دوازدهم مسابقه «خانه ما» سه خانواده بوشهری به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. این مسابقه تلویزیونی بصورت هفتگی جمعه‌ها ساعت ۱۳ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
در این مسابقه تلویزیونی، سه خانواده در یک بازه زمانی یک ماهه و در چهارچوب مبلغی مشخص، ضمن انجام فعالیت‌های روزمره و تفریحات خانوادگی، باید در قالب یک کسب و کار خانوادگی، درآمدزایی نیز داشته باشند. در پایان مسابقه خانواده برگزیده براساس پس‌انداز خود، برنده جایزه صد برابری مبلغ پس‌انداز خود می‌شود.
«خانه ما» یک مستند – مسابقه یا «رئالیتی‌شو» خانوادگی است که با محوریت سبک زندگی، مدیریت هزینه‌ها و ایجاد و حفظ نشاط خانوادگی، روی آنتن تلویزیون می‌رود.
مستند مسابقه «خانه ما» محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج بوده که در استودیو نوبین تهیه و تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار