رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

مسابقه استندآپ کمدی «رینگو» بهترین استعدادهای کمدی در کشور را به رقابت با یکدیگر دعوت می‌کند. به نقل از روابط عمومی پروژه مسابقه استندآپ کمدی «رینگو» به تهیه‌کنندگی و کارگردانیِ سعید پاک در ۲۶ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود. این مسابقه با فضایی متفاوت از نظر ساختاری مقابل دوربین خواهد رفت و ۴۰ […]

مسابقه استندآپ کمدی «رینگو» بهترین استعدادهای کمدی در کشور را به رقابت با یکدیگر دعوت می‌کند.

به نقل از روابط عمومی پروژه مسابقه استندآپ کمدی «رینگو» به تهیه‌کنندگی و کارگردانیِ سعید پاک در ۲۶ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

این مسابقه با فضایی متفاوت از نظر ساختاری مقابل دوربین خواهد رفت و ۴۰ شرکت‌کننده‌ در مرحله ابتدایی به‌صورت انفرادی به رقابت می‌پردازند و سپس براساس رتبه‌بندی، کمدین‌ها در مرحله بعد به‌صورت گروهی با هم به دوئل می‌پردازند.

محمد نادری، محمدرضا هدایتی و زهرا داوودنژاد داوران مسابقه استندآپ کمدی «رینگو» هستند که در مراحل مختلف به ارزیابی عملکرد شرکت‌کنندگان می‌پردازند و بهترین‌ها را انتخاب می‌کنند.

اجرای این مسابقه که هر قسمت آن شامل هشت اجرای استندآپ‌کمدی است را هومن خیاط بر عهده دارد.

مسابقه «رینگو» در حال حاضر در مرحله پیش‌تولید و بررسی و تنظیم فراخوان است که به‌زودی به شکل عمومی اطلاع‌رسانی خواهد شد و پس از انتخاب استعدادهای مختلف در زمینه استندآپ کمدی، ضبط آن نیز از نیمه دوم دی‌ماه آغاز خواهد شد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار