رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 24 February

حاج قاسم بدون ذره‌ای ترس گفت: بلندی‌های جولان را بزنید! به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران؛ در آستانه چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی فیلم کوتاه «از چیزی نمی‌ترسیدم» کاری از کاظم دانشی منتشر شد. این فیلم که محصول انجمن سینمای جوانان ایران و باشگاه رویاد است، روایتی […]

حاج قاسم بدون ذره‌ای ترس گفت: بلندی‌های جولان را بزنید!

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران؛ در آستانه چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی فیلم کوتاه «از چیزی نمی‌ترسیدم» کاری از کاظم دانشی منتشر شد.

این فیلم که محصول انجمن سینمای جوانان ایران و باشگاه رویاد است، روایتی کوتاه براساس کتاب زندگی‌نامه خودنوشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با عنوان «از چیزی نمی‌ترسیدم» است که از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه مبارزات انقلابی در سال ۵۷ را روایت می‌کند.

فیلم کوتاه «از چیزی نمی‌ترسیدم» به روایت یادآوری خاطره شهید سلیمانی در اتاق عملیات سوریه از سال ۱۳۵۵ می‌پردازد که در آن حاج قاسم در برابر تعرض مامور رژیم ستم‌شاهی به زنی جوان، با مامور درگیر شده و آن دختر را نجات می‌دهد و پس از آن حاج قاسم دیگر از چیزی نمی‌ترسید. در پایان این فیلم که بی‌مناسبت به اتفاقات این روزها و شهادت شهید سیدرضی موسوی نیست، شهید سلیمانی بدون ترس می‌گوید: «بلندی‌های جولان را بزنید!»

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار