رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

با پایان ثبت‌نام اهالی رسانه ۱۰۳۲ نفر متقاضی حضور در چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شدند و فراخوان رسانه‌های دیداری و شنیداری به‌زودی اعلام می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، طبق فراخوان منتشر شده برای ثبت‌نام اهالی رسانه‌ و تعیین مهلت ثبت‌نام از دوشنبه ۲۷ […]

با پایان ثبت‌نام اهالی رسانه ۱۰۳۲ نفر متقاضی حضور در چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شدند و فراخوان رسانه‌های دیداری و شنیداری به‌زودی اعلام می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، طبق فراخوان منتشر شده برای ثبت‌نام اهالی رسانه‌ و تعیین مهلت ثبت‌نام از دوشنبه ۲۷ آذر ماه تا پنجشنبه ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲، آمار ثبت‌شده در این فراخوان اعلام شد.

بر این اساس، ۱۰۳۲ نفر شامل منتقدان، نمایندگان خبرگزاری‎ها، پایگاه‌های خبری، رسانه‌های مکتوب و نمایندگان رسانه‌های بین‌المللی در ایران، برای حضور در جشنواره ثبت‌نام کرد‌ند که آمار این گروه به تفکیک، شامل ۱۴۳ منتقد، ۶۴۱ خبرنگار، ۱۳۷ عکاس، ۷۸ تصویربردار و ۳۳ نفر از عوامل فنی است.

بررسی‌ ثبت‌نام متقاضیان برای صدور کارت جشنواره در این بخش، طبق آئین‌نامه‌ و ضوابط اعلام شده در حال انجام است.

همچنین روابط عمومی جشنواره فیلم فجر اعلام کرد: فراخوان ثبت نام گروه دوم اهالی رسانه شامل رسانه‌های دیداری و شنیداری (رادیویی، تلویزیونی، اینترنتی) متعاقبا منتشر خواهد شد.

چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری به دبیری مجتبی امینی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار