رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

شبکه تهران، در چهارمین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه های مختلفی را تقدیم نگاه مخاطبان می نماید. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، “قرار” عنوان اولین برنامه زنده گروه معارف شبکه تهران است که ۲۰ دقیقه بامداد چهارشنبه ۱۳ دی بصورت زنده و مستقیم از […]

شبکه تهران، در چهارمین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه های مختلفی را تقدیم نگاه مخاطبان می نماید.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، “قرار” عنوان اولین برنامه زنده گروه معارف شبکه تهران است که ۲۰ دقیقه بامداد چهارشنبه ۱۳ دی بصورت زنده و مستقیم از میدان فلسطین تهران روی آنتن می رود.
همچنین این گروه، همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت زهرا (س)، مراسم چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که با حضور مردم و مسئولان کشوری در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود، را ساعت ۲۰بصورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد.
در این مراسم دکتر رئیسی رئیس جمهور و رهبران جبهه مقاومت برای حاضران سخنرانی می کنند و حاج مهدی رسولی و حاج حسین طاهری، مداحان اهل بیت (ع) مدیحه سرایی خواهند داشت.
گروه معارف مراسم زیارت پر فیض دعای کمیل را برای مخاطبان به صورت زنده و مستقیم از مزار شهید حاج قاسم تقدیم نگاه مخاطبان می کند. این برنامه پنج شنبه ۱۵ دی ساعت ۲۰ بصورت زنده و مستقیم پخش می شود و مدت زمان آن ۵۰ دقیقه خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار