رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February

مجموعه مستند جدید شش قسمتی «اسرار داده بزرگ» روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند جدید شش قسمتی «اسرار داده بزرگ» محصول سال ۲۰۲۲ کشور کانادا در شاخه علمی و فناوری است.فناوری تناقض بزرگ قرن بیست و یکم است. در حالی که تاثیر […]

مجموعه مستند جدید شش قسمتی «اسرار داده بزرگ» روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند جدید شش قسمتی «اسرار داده بزرگ» محصول سال ۲۰۲۲ کشور کانادا در شاخه علمی و فناوری است.فناوری تناقض بزرگ قرن بیست و یکم است. در حالی که تاثیر فناوری های مختلف بر بهبود جنبه های خاصی از حیات بشری واضح است اما نادیده گرفتن اثرات مخرب فناوری نیز می تواند جامعه انسانی را با مشکلات بزرگی روبرو سازد. این مجموعه به چالش ها و خطرات کلان داده ها ، در عصر حاضر می پردازد. خطراتی که از تاثیر پیش بینی های ماشینی دقیق گرفته تا نظارت و قدرت هوش مصنوعی و اتوماسیون ماشین ها را شامل می شود.

مجموعه «اسرار داده بزرگ»  روزهای شنبه تا چهارشنبه این هفته، ۱۶ تا ۲۰ دی، در ساعت ۲۱:۳۰ در قالب برنامه (چهار سوی علم) پخش و تکرار آن در روز بعد در ساعت های : ۲ بامداد، ۷ و ۱۵ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار