رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

بسته فیلم کوتاه شامل ۴ فیلم از روز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۲ و هم‌‌زمان با روز بزرگداشت مقام مادر، در پلتفرم‌های هاشور و تیوال به‌نمایش گذاشته شد. به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش انجمن سینمای جوانان ایران همزمان با روز بزرگداشت مقام مادر، بسته فیلم کوتاه منتخب از […]

بسته فیلم کوتاه شامل ۴ فیلم از روز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۲ و هم‌‌زمان با روز بزرگداشت مقام مادر، در پلتفرم‌های هاشور و تیوال به‌نمایش گذاشته شد.

به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش انجمن سینمای جوانان ایران همزمان با روز بزرگداشت مقام مادر، بسته فیلم کوتاه منتخب از تولیدات انجمن سینمای جوانان را برای نمایش آنلاین در پلتفرم‌‌های هاشور و تیوال  از روز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۲ به صورت اشتراکی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار داده است.

چهار اثر با مضمون مادرانه ی که هم‌اکنون در این دو پلتفرم در دسترس علاقه‌مندان هستند عبارت‌اند از:

«برفک» به نویسندگی امیرمحمد عبدی و کارگردانی پگاه انصاری، داستان بانوی مسنی در حال تماشای تلویزیون است که تصویر تلویزیونش قطع و وصل می‍‌شود.. او با کسی حرف می‌زند تا آنتن را تنظیم کند ولی… . این فیلم کوتاه به‌تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و حسین فرضی‌زاد در ژانر درام ساخته شده و دومین اثر کارگردان به‌شمار می‌آید.

«گجو» به نویسندگی و کارگردانی سینا محمدیان و تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و بهنام حسینخانی ساخته شده است. در «گجو»، نگار که به‌تازگی از همسرش جدا شده با پسر کوچکش وارد خانه جدیدشان می‌شوند و … .

«شبی سیصد» را محسن نجفی‌مهری (بر اساس طرحی از علیرضا اسدنژاد) به‌نگارش درآورده و کارگردانی کرده است. داستان این فیلم که به‌تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و امیر مهرنیا تولید شده است، درباره احسان است که دلش نمی‌خواهد ویلای‌شان اجاره داده شود در حالی که همه کنار خیابان می‌خواهند ویلای‌شان را اجاره بدهند.

«تی‌یَره» وسیله روغن‌گیری زیتون است؛ در داستان این فیلم تی‌یَره در بازی کودکانه توسط شهریار دوست حکمت، پاره می‌شود. گوهر و حکمت، می‌ترسند ماجرا را به مادر بگویند چرا که مادرشان نوبت روغن‌گیری گرفته و به تی‌یره احتیاج دارد… . این فیلم کوتاه به‌نویسندگی و کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر رودبار و وحید کشاورز ساخته شده است.

گفتنی‌است از این پس علاقه‌مندان می‌توانند آثار تازه‌تری از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران را در دو پلتفرم هاشور و تیوال تماشا کنند و زمان آغاز نمایش آثار بعدی نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار