رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 15 April

همزمان با ادامه مراحل فنی فیلم سینمایی «آسمان غرب» برای حضور در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، نخستین عکس از میلاد کی‌مرام ایفاگر نقش شهید شیرودی منتشر شد. طبق اعلام روابط عمومی پروژه، همزمان با پایان فیلمبرداری فیلم‌سینمایی «آسمان غرب» به نویسندگی و کارگردانی محمد عسگری و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد، اولین عکس از میلاد […]

همزمان با ادامه مراحل فنی فیلم سینمایی «آسمان غرب» برای حضور در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، نخستین عکس از میلاد کی‌مرام ایفاگر نقش شهید شیرودی منتشر شد.
طبق اعلام روابط عمومی پروژه، همزمان با پایان فیلمبرداری فیلم‌سینمایی «آسمان غرب» به نویسندگی و کارگردانی محمد عسگری و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد، اولین عکس از میلاد کی‌مرام ایفاگر نقش شهید شیرودی رونمایی شد.
این روز‌ها مراحل پس‌تولید این فیلم سینمایی شامل تدوین توسط میثم مولایی، جلوه‌های ویژه بصری توسط جواد مطوری، صداگذاری توسط بهمن اردلان و ساخت موسیقی توسط مسعود سخاوت‌دوست برای حضور در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در حال انجام است.
این اثر جنگی اکشن که در لوکیشن‌های متعدد استان کرمانشاه فیلمبرداری شده با نگاهی متفاوت، رشادت، غیرت و میهن‌دوستی خلبان شهید علی‌اکبر شیرودی و دیگر هم‌رزمانش را در روز‌های آغازین جنگ به تصویر می‌کشد.
«آسمان غرب» دومین تجربه کارگردانی محمد عسگری پس از ساخت فیلم سینمایی «اتاقک گلی» است و اسامی سایر بازیگران آن به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.
این فیلم سینمایی محصول بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره است که با مشارکت ارتش جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است.
منبع: میزان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار