رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

با توجه به توافقات صورت گرفته قرار است به زودی کار تولید پایتخت ۷ آغاز شود. شنیده می‌شود سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران دوقلوی این سریال در فصل جدید حضور ندارند. گرچه پیش از این عنوان شده بود که تمامی بازیگران سری گذشته در این مجموعه حاضر خواهند بود، اما شنیده می‌شود سارا و […]

با توجه به توافقات صورت گرفته قرار است به زودی کار تولید پایتخت ۷ آغاز شود. شنیده می‌شود سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران دوقلوی این سریال در فصل جدید حضور ندارند.

گرچه پیش از این عنوان شده بود که تمامی بازیگران سری گذشته در این مجموعه حاضر خواهند بود، اما شنیده می‌شود سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران دوقلوی این سریال در فصل جدید حضور ندارند.

این دو بازیگر که نقش دختران نقی و هما را بازی می‌کردند در کشور سوئد زندگی می‌کنند و جدا از این مورد، موضع گیری‌های سیاسی سال گذشته آن‌ها نیز به نحوی بود که ادامه همکاری شان با صدا و سیمای ایران میسر نیست.

اخیرا تیم تولید این برنامه برای نقش این دو خواهر ازبین دختران دوقلوی ۱۸ تا ۲۶ ساله فراخوان داده تا جایگزین این دو بازیگر شوند، اما معلوم نیست این چهره‌های جدید به چه ترتیب و با چه ترفند فیلمنامه‌ای جانشین سارا و نیکای قبلی می‌شوند.

منبع: خبرآنلاین

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار