رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

اسامی ۳۱ نوجوان پذیرفته‌شده از ۱۰ استان کشور برای حضور در مرحله نهایی هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران جهت رقابت در دو بخش ایده و فیلم اعلام شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران، اعضای هیئت ‌انتخاب بخش‌های فیلم و ایده، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی برای حضور در […]

اسامی ۳۱ نوجوان پذیرفته‌شده از ۱۰ استان کشور برای حضور در مرحله نهایی هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران جهت رقابت در دو بخش ایده و فیلم اعلام شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران، اعضای هیئت ‌انتخاب بخش‌های فیلم و ایده، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی برای حضور در هفتمین دوره این رویداد فرهنگی_هنری را اعلام کردند.
در هفتمین دوره از برگزاری المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ۱۶ نفر در بخش فیلم، ۱۲ نفر در رشته ایده و سه نفر نیز با آثار انیمیشن از استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، هرمزگان، کرمانشاه، کرمان، چهارمحال و بختیاری، همدان و مرکزی حضور دارند.
فهرست نوجوانان صاحب ایده و فیلم‌های منتخب به این شرح است:
* بخش فیلم:
بیتا بهزادی با فیلم «امتحان ریاضی»
الناز سعیدی با فیلم «متراژ»
یسنا خدمتی با فیلم «گل مردابی»
دنیا خدای با فیلم «انتظار»
حدیث امینی‌زاده با فیلم «طاس»
مینا حدادی با فیلم «تسبیح»
نگین مبشری با فیلم «ضرب مشت‌ها»
ملیکا کریمی با فیلم «بهجت‌آباد»
مریم آصفی با فیلم «من کجا هستم»
علی صادقی‌پور با فیلم «قاچاقچی‌ها»
یونا حسینی با فیلم «آواز»
امیرمحمد روشندل با فیلم «خلوت»
سعید رضایی با فیلم «بچه»
پویا ربیعی با فیلم «فیلم‌نگاشت‌هایی از یک خاطره»
فربد فرهادیه با فیلم «شکلات تلخ»
کسری شایسته با فیلم «کادوی مامان»

* بخش ایده:
صبا عبدالرضا زاده با ایده «ازدواج»
آتنا ساکت با ایده «زندگی داخل دریاچه»
نرگس حیدری با ایده «مه و مه»
نیوشا کرمی هومانی با ایده «کلید»
آتریا علیرضایی با ایده «رویای گنج»
ستایش آقاجانی با ایده «دهکده پروانه‌ها»
فاطمه براتی با ایده «سفر به همانجا که بودم»
ریحانه عاشوری با ایده «قارچ‌نویس‌ها»
زرتشت چاووشی با ایده «آهن و آهنگ»
محمدحسام داوودی چمیزنی با ایده «غول بی‌خانه»
محمد گزیده‌کار با ایده «تلقین»
صالح تقی با ایده «ماجرای کیک واحد ۲۱»

* بخش انیمیشن:
بیتا علیرضایی با انیمیشن «نفس»
زهرا بصیری‌نژاد با انیمیشن «شیرین»
آنیسا هراتی‌خو با انیمیشن «پروانه»
هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران با محوریت محرومیت‌زدایی فرهنگی، تربیت نسل فیلمساز آگاه، تربیت نسل فیلمساز پیش‌رو و شناسایی و توانمندسازی نوجوانان مستعد از بیست‌وهشتم دی‌ تا دوم بهمن‌ماه در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار