رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

نیما رئیسی بازیگر و خواننده قرار است تیتراژ فصل جدید مسابقه «کودک شو» را بخواند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مسابقه «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی‌نیا این روزها در تدارک مراحل نهایی ساخت دکور است تا به زودی به ضبط و تصویربرداری برسد.نیما رئیسی قرار است تیتراژ فصل جدید […]

نیما رئیسی بازیگر و خواننده قرار است تیتراژ فصل جدید مسابقه «کودک شو» را بخواند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مسابقه «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی‌نیا این روزها در تدارک مراحل نهایی ساخت دکور است تا به زودی به ضبط و تصویربرداری برسد.نیما رئیسی قرار است تیتراژ فصل جدید این مسابقه را بخواند که به زودی در استودیو ضبط خواهد شد و سینا ذکایی آهنگسازی آن را بر عهده دارد.

نیما رییسی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینماست که این سال ها در عرصه خوانندگی نیز فعالیت داشته و قطعات مختلفی با صدای او منتشر شده است. او این روزها در استودیویی در حال تمرین قطعه تیتراژ «کودک شو» است.

سینا ذکایی آهنگساز و رهبر ارکستر، طی سالهای اخیر همکاری های متعددی با نوازندگان و چهره های شاخص موسیقی کشورمان داشته است. این هنرمند تاکنون مجموعه کنسرت ها و برنامه‌های ترکیبی متعددی را با ارکستر سازهای بادی تهران در قالب های مختلفی تجربه کرده است.

فصل جدید مسابقه «کودک شو» به تهیه کنندگی حسین ربانی غریبی و کارگردانی رضا مهرانفر این روزها در مرحله ساخت دکور قرار دارد.

این مسابقه با طراحی بازی های جدید و متنوع به زودی از شبکه نسیم روی آنتن می رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار