رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 24 February

برنامه تلویزیونی «بیا وسط» با محوریت واسطه‌گری برای ازدواج به کارگردانی و تهیه کنندگی سید یزدان ملک آبادی از پنجشنبه ۲۱ دی ماه حوالی ساعت ۱۹ روانه آنتن شبکه دو خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه شامل محتوای آموزشی در حوزه‌ی ازدواج است، که مخاطب اصلی آن […]

برنامه تلویزیونی «بیا وسط» با محوریت واسطه‌گری برای ازدواج به کارگردانی و تهیه کنندگی سید یزدان ملک آبادی از پنجشنبه ۲۱ دی ماه حوالی ساعت ۱۹ روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه شامل محتوای آموزشی در حوزه‌ی ازدواج است، که مخاطب اصلی آن جوانان در شرف ازدواج و خانواده های آنان هستند. بخش‌های کمیک موشن آموزشی، استنداپ کمدی، مصاحبه‌های مردمی، مناظره‌های داغ دانشجویی از آیتم‌های این برنامه است.«بیا وسط» به میزبانی مجید خسرو انجم (هنرمند)، علی فریادی (کمدین)، حجت الاسلام محمد حسن روحانی (سردبیر برنامه)، خانم دکتر رضایی (کارشناس) و جمعی دیگر از هنرمندان و کارشناسان امور خانواده کاریست از گروه خانواده شبکه ی دو که در قالبی جذاب از پنجشنبه ۲۱ دی تقدیم ببینندگان می‌شود.

این برنامه به صورت روتین پنجشنبه و جمعه‌ها حوالی ساعت ۱۹ از شبکه دو پخش می‌شود، که تکرار آن در همان روز حوالی ساعت ۲۳:۱۵ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار