رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

رونمایی از جدیدترین ترانه مجتبی الله‌وردی با نام «دنیای وارونه» در مراسم افتتاحیه و اکران «بی‌وتن‌ها» و «رقصنده با گرگ» در روز ۲۲ دی، از جمله اخبار چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، است.  به نقل از «عمارفیلم»، در آیین افتتاحیه چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در روز پنجشنبه ۲۱ دی‌، یک بخش به رونمایی از […]

رونمایی از جدیدترین ترانه مجتبی الله‌وردی با نام «دنیای وارونه» در مراسم افتتاحیه و اکران «بی‌وتن‌ها» و «رقصنده با گرگ» در روز ۲۲ دی، از جمله اخبار چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، است.

 به نقل از «عمارفیلم»، در آیین افتتاحیه چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در روز پنجشنبه ۲۱ دی‌، یک بخش به رونمایی از ترانه جدید «دنیای وارونه» با صدای مجتبی الله‌وری اختصاص دارد که به صورت زنده در سینما فلسطین تهران اجرا می‌شود.

«دنیای وارونه» با محوریت موضوع چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در واکنش به تناقض رفتاری روشنفکران و استانداردهای دوگانه مدعیان حقوق بشر و بی‌توجهی به مردم مظلوم فلسطین و ایران، است.

این اثر به تهیه‌کنندگی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با شعری از قاسم صرافان تهیه‌شده است.

جشنواره مردمی فیلم عمار از عموم مردم و اصحاب رسانه مشتاقانه دعوت می‌کند که این قطعه جدید را گوش کنند.

اکران «بی‌وتن‌ها» و «رقصنده با گرگ» در ۲۲ دی

روز جمعه ۲۲ دی از ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۷:۱۵ اکران و نشست خبری مستند «بی‌وتن‌ها» با حضور کارگردان مستند حسین شمقدری و مجید نوری (پسر حمید نوری) در سینما فلسطین برگزار می‌شود.

همچنین از ساعت ۱۸ تا ۲۰ نیز اکران و نشست خبری مستند «رقصنده با گرگ» با حضور کارگردان علی عارضی و نعمت‌الله سعیدی به عنوان کارشناس برگزار می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار