رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۰ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 19 April
  • دوشنبه 25 دی 1402 - 11:39
  • کد خبر : 139966
  • تئاتر
  • چاپ خبر : اجرای نمایش “میخواهم میوسوف را ملاقات کنم” در عمارت ارغوان

نمایش “میخواهم میوسوف را ملاقات کنم” به کارگردانی آروشا چلاجور در عمارت ارغوان به روی صحنه رفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای اثر، نمایش “میخواهم میوسوف را ملاقات کنم” به کارگردانی آروشا چلاجور و تهیه کنندگی فرشاد چلاجور از ۱۴دی ماه سال ۱۴۰۲ در ساعت ۲۱:۰۰ در سالن شماره یک […]

نمایش “میخواهم میوسوف را ملاقات کنم” به کارگردانی آروشا چلاجور در عمارت ارغوان به روی صحنه رفت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای اثر، نمایش “میخواهم میوسوف را ملاقات کنم” به کارگردانی آروشا چلاجور و تهیه کنندگی فرشاد چلاجور از ۱۴دی ماه سال ۱۴۰۲ در ساعت ۲۱:۰۰ در سالن شماره یک عمارت ارغوان به روی صحنه رفت.
در خلاصه این نمایش آمده است: هتلی که افراد معروفی در آن هستند و شخصی معمولی (زائیت شوف) برای ورود به این هتل و دیداری بسیار مهم با آقای میوسوف (یکی از مهمانهای برجسته و دولتی) مجبور میشود خود را به جای شوهر معروف ترین چهره زن آن دوران (کلاوا ایگنیاتیوک) جا بزند. که این تازه شروع کشمکش‌های جذاب و در عین حال کمیک این نمایش است.
در این نمایش الناز سعید بسطامی،سامان ‌شکیبا،فائقه ‌مجیدی،مهدی رجایی بروجنی،مرتضی ‌دلداده،حدیث سرچشمه پور،آروشا چلاجور،آرام ‌محمدخانی،یزدان ‌نیری،علی ‌هیربدیان،محبوبه ستاری به ایفای نقش می پردازند.
عوامل دیگری که در این نمایش نقش دارند،عبارتند از: مشاور کارگردان: مهدی رجایی ،طراح لباس:آرام ‌محمدخانی،طراح صحنه و دکور:سامان ‌شکیبا،مرتضی ‌دلداده،موسیقی:افشین ‌محسنی،گریم:سونیا ‌دهقانی،نور و صدا:فرشاد ‌زارعی، سوگل گردان عکاس:اشکان زالی، ایلیا یعقوبی،عکاس و مشاور رسانه:فهیمه ‌علی ‌بیگی
نمایش ” میخواهم میوسوف را ملاقات کنم ” تا شش بهمن ماه در عمارت ارغوان در حال اجرا می باشد،علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط به سایت تیوال یا به نشانی خیابان خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، بعد از تقاطع رازی، بن بست زیبا مراجعه فرمایند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار