رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

مجموعه پویانمایی «دنیای آبی» با تکنیک کات اوت برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مهدی خرمیان تهیه کننده و کارگردان پویانمایی «دنیای آبی» از تولید فصل جدید این مجموعه خبر داد.او اظهار کرد: این مجموعه در ۵۲ قسمت ۸ دقیقه‌ای ساخته می‌شود و […]

مجموعه پویانمایی «دنیای آبی» با تکنیک کات اوت برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مهدی خرمیان تهیه کننده و کارگردان پویانمایی «دنیای آبی» از تولید فصل جدید این مجموعه خبر داد.او اظهار کرد: این مجموعه در ۵۲ قسمت ۸ دقیقه‌ای ساخته می‌شود و این روز‌ها در مرحله نگارش فیلمنامه و قصه پردازی است.

خرمیان با اشاره به فضای فانتزی و تخیلی این پویانمایی گفت: «دنیای آبی» مجموعه‌ای اپیزودیک است که هر قسمت آن قصه‌ای مستقل دارد؛ در این پویانمایی ماجرا‌ها در خشکی و دریا اتفاق می‌افتد و همه حیوانات دوزیست هستند. ما در این مجموعه حیوانات مختلفی از جمله گوسفندماهی، گربه ماهی، سگ ماهی و … داریم که در همسایگی هم زندگی می‌کنند.

این مجموعه با پرداختن درام گونه خود به مباحثی، چون گذشت، شجاعت، صداقت، دوستی، بازی، رازداری و. سعی دارد، برخی ارزش‌های اخلاقی و تربیتی تاثیرگذار در مسیر زندگی را برای مخاطبان کودک و نوجوان ضمن آموزش، فرهنگ سازی کند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار