رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
  • الأحد ۵ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Sunday 14 April

زیباکلام و شمس الواعظین در خصوص مسئله فلسطین در برنامه «شیوه» مناظره خواهند کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در برنامه «شیوه» که جمعه این هفته از شبکه چهار پخش خواهد شد، دو کارشناس در خصوص مسئلهٔ فلسطین به مناظره خواهند پرداخت.صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و ماشاءالله […]

زیباکلام و شمس الواعظین در خصوص مسئله فلسطین در برنامه «شیوه» مناظره خواهند کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در برنامه «شیوه» که جمعه این هفته از شبکه چهار پخش خواهد شد، دو کارشناس در خصوص مسئلهٔ فلسطین به مناظره خواهند پرداخت.صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و ماشاءالله شمس‌الواعظین، پژوهشگر ارشد حوزۀ غرب آسیا و شمال آفریقا مهمانان برنامه «شیوه» با اجرای عطاءالله بیگدلی خواهند بود.

«مسئلهٔ فلسطین» به زعم بسیاری مهم‌ترین و فراگیرترین مسئلهٔ جهانِ در هفتادوپنج سال گذشته است و کارشناسان و صاحب‌نظران مختلف، تحلیل‌های گوناگونی دربارهٔ علل به‌ وجودآمدن این مسئله دارند و پیشنهاد‌های متفاوتی برای حل آن ارائه می‌کنند. باید دید دیدگاه‌های این دو کارشناس بر چه ابعاد و زوایایی از مسئلهٔ متمرکز شده و مناظره به چه نتیجه‌ای خواهد رسید.

زمان پخش این برنامه روز جمعه ۲۹ دی ساعت ۲۲:۳۰ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار