رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March
  • یکشنبه 1 بهمن 1402 - 09:18
  • کد خبر : 140348
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «ژیلت» به تماشاخانه ایرانشهر می‌آید

حسن جودکی تهیه کننده، مجری طرح و کارگردان تئاتر، نمایش «ژیلت» را به زودی در تماشاخانه‌ ایران‌شهر روی صحنه خواهد برد. به نقل از روابط‌ عمومی گروه، نمایش «ژیلت» به کارگردانی حسن جودکی و نویسندگی عباس عبدالله‌زاده و دراماتورژی خسرو نقیبی بعد از جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه‌ ایران‌شهر روی صحنه خواهد رفت. «ژیلت» یک […]

حسن جودکی تهیه کننده، مجری طرح و کارگردان تئاتر، نمایش «ژیلت» را به زودی در تماشاخانه‌ ایران‌شهر روی صحنه خواهد برد.

به نقل از روابط‌ عمومی گروه، نمایش «ژیلت» به کارگردانی حسن جودکی و نویسندگی عباس عبدالله‌زاده و دراماتورژی خسرو نقیبی بعد از جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه‌ ایران‌شهر روی صحنه خواهد رفت.

«ژیلت» یک کمدی سیاه درباره‌ نویسنده‌ای در پی مجوز است که در دوران سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ سانسور شوروی زیر سلطه‌ استالین زندگی می کند.

جودکی پیش از این تجربه‌ کارگردانی نمایش‌هایی چون «مردی که می‌خواست مرد بماند»، «جاده باران دوچرخه سفید»، «غریبه»، «چشم ها»، «خانه پدری»، «صد سال پیش از تنهایی»، «دوست کافکا»، «مرگ نویسنده»، «بیوه سفید بیوه سیاه» را در کارنامه‌ی کاری خود دارد و همچنین تجربه‌ همکاری با هنرمندانی چون سیامک صفری، مصطفی کوشکی، مهرداد کورش‌نیا، آروند دشت‌آرای، سجاد افشاریان، حمیدرضا آذرنگ، حسین کیانی، محمد یعقوبی، نادر برهانی‌مرند، آزاده انصاری، رضا گوران و … در بیش از ۶۵ اجرا با سمت‌های تهیه‌کنندگی، مجری طرح، مدیر تولید و روابط‌عمومی داشته است.

وی همچنین در چند جشنواره بین‌المللی در کشورهای لهستان، مجارستان، هند، ارمنستان، فرانسه، آذربایجان و آلمان به عنوان مدیر تولید، نمایش‌هایی ‌چون «آقا لیلا»، «نان»، «شاه لیر به روایت ادموند»، «رویای نیمه شب تابستان» و «کمدی الهی» حضور داشته است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار