رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ با اعلام رسمی کارلو شاتریان دبیر جشنواره جهانی فیلم برلین، فیلم سینمایی «کیک محبوب من» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم رسما به عنوان یکی از بیست فیلم بخش اصلی مسابقه هفتاد و چهارمین دوره این رویداد مهم جهانی انتخاب شد. فیلم «کیک محبوب من» […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ با اعلام رسمی کارلو شاتریان دبیر جشنواره جهانی فیلم برلین، فیلم سینمایی «کیک محبوب من» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم رسما به عنوان یکی از بیست فیلم بخش اصلی مسابقه هفتاد و چهارمین دوره این رویداد مهم جهانی انتخاب شد.
فیلم «کیک محبوب من» محصول مشترک بین کشورهای ایران، فرانسه، آلمان و سوئد است که فیلم‌نامه آن پیش از این موفق به دریافت جایزه یوریماژ از بازار محصولات مشترک جشنواره فیلم برلین شده است.
«کیک محبوب من» با فیلمنامه‌ای به قلم مقدم و صناعی‌ها ساخته شده و لیلی فرهادپور و اسماعیل محرابی نقش‌های اصلی آنرا به عهده دارند.
غلامرضا موسوی و بهتاش صناعی‌ها به همراه تهیه کنندگانی از کشورهای فرانسه، آلمان و سوئد، تهیه کنندگی این محصول مشترک را به عهده دارند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار