رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 23 February

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ علی بحرینی ترانه سرا و منتقد در یادداشت کوتاهی درباره «آغوش باز» ساخته جدید بهروز شعیبی که در چهل و دومین دوره جشنواره فیلم فجر رقابت می کند، نوشت: «از خط یا بهتر است بگویم خطوط قصه «آغوش باز» خبر داشتم و بعید می‌دانستم به بهروز […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ علی بحرینی ترانه سرا و منتقد در یادداشت کوتاهی درباره «آغوش باز» ساخته جدید بهروز شعیبی که در چهل و دومین دوره جشنواره فیلم فجر رقابت می کند، نوشت: «از خط یا بهتر است بگویم خطوط قصه «آغوش باز» خبر داشتم و بعید می‌دانستم به بهروز شعیبی اجازه دهند آنرا بسازد!

خدا را شکر «آغوش باز» حالا نه تنها تولید شده، بلکه در چهل‌‌ودومین جشنواره فیلم فجر هم حضور دارد!

این فیلم، فیلم زمانه ماست؛ ما در اینجا یعنی من و شمایی که اهل سیاست نیستیم؛ نه کسانی که زمانه را بر اساس مصالح سیاسی خودشان تعریف می‌کنند و تغییر می‌دهند!

شعیبی در تازه‌ترین فیلمش (که امیدوارم بهترین فیلم او هم باشد) به سراغ واقعیت‌ها آمده و تصور می‌کنم «آغوش باز» طرفداران بسیاری پیدا کند.

ترکیب بازیگران این فیلم هم توجه برانگیز است: از حامد کمیلی که گفته می‌شود با «آغوش باز» شانس گرفتن سیمرغ بلورین را دارد، تا گلاره عباسی، محسن کیایی، شبنم گودرزی، جواد خواجوی، مهدی هاشمی، احترام برومند و حسن معجونی.»

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار