رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 24 February

مجموعه تلویزیونی «تا صبح» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و مجید جوانمرد به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی هر شب ساعت ۲۳ از شبکه تهران پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، فیلمنامه سریال «تا صبح» نوشته عباس نعمتی است و داستان آن روایت چند جوان از دهه پنجاه […]

مجموعه تلویزیونی «تا صبح» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و مجید جوانمرد به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی هر شب ساعت ۲۳ از شبکه تهران پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، فیلمنامه سریال «تا صبح» نوشته عباس نعمتی است و داستان آن روایت چند جوان از دهه پنجاه است. یکی از این جوانان «مستانه» نام دارد، پزشکی که در پیچ و تاب ماجرایی عاطفی، درگیر مسائل سیاسی می‌شود. او در مبارزات انقلابی شرکت فعال دارد. مستانه با عمویش “تیمسار بدر” که یکی از تیمسارهای عالی‌رتبه شاهنشاهی است، زندگی می‌کند. «سیاوش» پسر تیمسار بدر که در خارج از کشور اقامت دارد، با پایان تحصیلات دانشگاهی‌ به ایران بازمی‌گردد و به صف مبارزان انقلابی می‌پیوندد و … .

“تا صبح” به تهیه‌کنندگی سیداحمد میرعلایی محصول سال ۱۳۸۵ شبکه تهران سیماست. زنده‌یاد عسل بدیعی، امین زندگانی، زنده‌یاد پروانه معصومی، ‌محمد کاسبی، مجید مظفری، رامتین خداپناهی، افشین سنگ‌چاپ، زهره حمیدی و … بازیگران اصلی این سریال هستند.

این مجموعه تلویزیونی در ۲۸ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای از شنبه تا جمعه پخش و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۰:۵۰ و ۱۹ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار