رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

مستند «سرنگتی» با گویندگی ۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند حیات وحش محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر دوبله این […]

مستند «سرنگتی» با گویندگی ۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند حیات وحش محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند سیما رستگاران است. فریناز ثریا، بهمن هاشمی و سیما رستگاران صداپیشه های این اثر بوده اند .

در خلاصه داستان این مستند آمده است: سرنگتی داستانی هیجان انگیز بر اساس زندگی واقعی پر جاذبه ترین حیوانات آفریقا است.

این مجموعه از سری مستندهای حیات وحش است که منطقه سرنگتی آفریقا را بررسی می‌کند.

این مستند به داستان زندگی چند گونه ی خاص از حیوانات وحشی در قلب آفریقا و در منطقه ی سرنگتی می پردازد. گرچه که ساختار اصلی این مجموعه مستند است اما نوع روایت آن داستانی و جذاب است و با کنار هم قرار دادن تصاویر بی نظیر از لحظات خاص، موفق به داستان پردازی و تحقیقات عمیق و دقیق در شناسایی رفتارها و واکنش های حیوانات مختلفی شده است. مجموعه را می توان در میان بهترین نمونه های مستند حیات وحش قرار داد و بی گمان می تواند برای دوستداران مستندهای حیات وحش جذابیت ویژه ای داشته باشد.

شبکه‌ی مستند، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار