رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

مجموعه «چرخ گردون» از شنبه ۱۴ بهمن، سریال شبانگاهی شبکه دو خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه نمایشی «چرخ گردون» با نویسندگی و کارگردانی جواد مزدآبادی، تهیه کنندگی سعید مرادی و با بازی بازیگرانی چون حمید لولایی، علیرضا خمسه، کمند امیر سلیمانی، نیما شاهرخ شاهی، رامین ناصر نصیر، […]

مجموعه «چرخ گردون» از شنبه ۱۴ بهمن، سریال شبانگاهی شبکه دو خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه نمایشی «چرخ گردون» با نویسندگی و کارگردانی جواد مزدآبادی، تهیه کنندگی سعید مرادی و با بازی بازیگرانی چون حمید لولایی، علیرضا خمسه، کمند امیر سلیمانی، نیما شاهرخ شاهی، رامین ناصر نصیر، شهین تسلیمی، افشین سنگ چاپ، آتش تقی پور، اکبر رحمتی، کریم قربانی، آیدا ابراهیمی، ماهک حسینی و… آماده پخش از شبکه دو سیماست.این مجموعه داستان دو رقیب به نام کریم آشی و غلام عدسی است، که عرصه رقابت و رفاقت آنها در یک پارک سرآغاز قصه های شیرینی می‌شود. چرخ گردون ماجراهای کمدی که این دو نفر و خانواده‌های‌شان خلق می‌کنند را به نمایش می‌گذارد تا لحظاتی شاد و دلنشین برای مخاطب ایجاد کند.

مجموعه نمایشی «چرخ گردون» که به تهیه‌کنندگی سعید مرادی، نویسندگی و کارگردانی جواد مزدآبادی در مرکز سیمرغ صدا و سیما تهیه و تولید شده است، از شنبه ۱۴ بهمن شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ میزبان مخاطبان شبکه دو سیما خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار