رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

مجموعه ده قسمتی «ماجرای فجر انقلاب» از سلسله برنامه های ماجرا روی آنتن شبکه چهار می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «ماجرا» به مناسبت ایام الله دهه فجر، با ویژه‌برنامه‌ «ماجرای فجر انقلاب» در ده قسمت، به گفتگو پیرامون موضوعات مرتبط با تاریخ پهلوی دوم خواهد پرداخت. برنامۀ «ماجرا» […]

مجموعه ده قسمتی «ماجرای فجر انقلاب» از سلسله برنامه های ماجرا روی آنتن شبکه چهار می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «ماجرا» به مناسبت ایام الله دهه فجر، با ویژه‌برنامه‌ «ماجرای فجر انقلاب» در ده قسمت، به گفتگو پیرامون موضوعات مرتبط با تاریخ پهلوی دوم خواهد پرداخت.

برنامۀ «ماجرا» برنامه ای است گفتگو محور با حضور کارشناسان ذیربط موضوع برنامه در مناسبت های و مقاطع مهم تاریخی از شبکه چهار پخش می‌شود. «ماجرا» درنگی است بر وقایع تاریخی اسلام و ایران که به مقاطع حساس و مهم در بستر تاریخ می‌پردازد و با نگاهی تازه اهمیت و تأثیرگذاری هر واقعه را واکاوی و بازنگری می‌کند.

موضوعات و میهمانان این مجموعه عبارتند از: پهلوی و سازمان بهائیت با حضور حمیدرضا اسماعیلی؛ پهلوی و ماجرای ساواک با حضورابراهیم ذوالفقاری؛ پهلوی و پیوند با اسرائیل با حضور محمدتقی تقی‌پور؛ پهلوی و مدیریت اقتصادی با حضور محمد جعفری؛ پهلوی و مسأله زنان با حضور خانم منظر خیّر حبیب‌اللهی؛ پهلوی و مسأله جوانان با حضور محمود ذکاوت؛ پهلوی و مدیریت فرهنگی با حضور سجاد صفار هرندی؛ پهلوی و انتخابات با حضور علی ططری؛ دینداری در دوره پهلوی با حضور صابر جعفری و پهلوی و مقوله وابستگی با حضور محمد جعفربگلو.

«ماجرای فجر انقلاب» در ده قسمت با سردبیری و اجرای حمید سبحانی صدر تا چهارشنبه، حوالی ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه چهار پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار