رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

در پی استقبال پر شور علاقمندان به فوتبال، بازی ایران و قطر در سینماهای سراسر کشور به نمایش گذاشته می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، روح اله سهرابی مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی با اعلام خبر نمایش مسابقه فوتبال ایران و قطر در سینماهای […]

در پی استقبال پر شور علاقمندان به فوتبال، بازی ایران و قطر در سینماهای سراسر کشور به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، روح اله سهرابی مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی با اعلام خبر نمایش مسابقه فوتبال ایران و قطر در سینماهای کشور، گفت: با توجه به استقبال گسترده مخاطبان از نمایش بازی فوتبال در سالن های سینما که منجر به ایجاد موجی از نشاط و شور و هیجان اجتماعی شده است، بنابر پیشنهاد رئیس محترم سازمان سینمایی و موافقت وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بازی ایران در مرحله نیمه نهایی نیز در سینماهای سراسر کشور به نمایش درخواهد آمد .

وی با اشاره به شرایط اکران بازی فوتبال در سینماها و قیمت بلیط آن گفت ؛ نمایش فوتبال در روز چهارشنبه ( ۱۸ بهمن‌ماه) برای همه سینماهای کشور بلامانع است اما اجباری در این زمینه وجود ندارد. براین اساس مدیران سینماها با توجه به شرایط استقبال یا موارد دیگر مختار به تصمیم‌گیری در این خصوص هستند .

سهرابی با اشاره به ضرورت رعایت سقف قیمت بلیت که در سامانه سمفا تعریف شده، از علاقمندان به حضور در سالن‌های سینما برای تماشای بازی ایران خواست تا بلیت خود را از درگاه های اینترنتی و یا گیشه‌های سینما تهیه کنند .

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار