رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May

نخستین تیزر رسمی فیلم سینمایی «آپاراتچی» هم زمان با اکران فیلم در سینماهای مردمی چهل‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، منتشر شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم، نخستین تیزر رسمی فیلم سینمایی «آپاراتچی»، به کارگردانی علی طاهرفر و تهیه کنندگی سجاد نصراللهی نسب، هم زمان با اکران فیلم در سینماهای مردمی […]

نخستین تیزر رسمی فیلم سینمایی «آپاراتچی» هم زمان با اکران فیلم در سینماهای مردمی چهل‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، منتشر شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم، نخستین تیزر رسمی فیلم سینمایی «آپاراتچی»، به کارگردانی علی طاهرفر و تهیه کنندگی سجاد نصراللهی نسب، هم زمان با اکران فیلم در سینماهای مردمی چهل‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم فجر منتشر شد.

امید میرزایی ساخت تیزر فیلم سینمایی «آپاراتچی» را به عهده داشته است.

«آپاراتچی» تاکنون جزو فیلم های پرمخاطب جشنواره بوده و توانسته در تعدادی از سینماهای تهران ظرفیت خود را تکمیل کند و به سانس فوق العاده برسد.

فیلم سینمایی «آپاراتچی» اقتباسی آزاد از کتابی به همین نام نوشته روح الله رشیدی، از انتشارات راهیار، محصولی است از سازمان سینمایی سوره، بنیاد سینمایی فارابی و مدرسه سینمایی اندیشه و هنر «ماه».

در خلاصه داستان این اثر آمده است:

التفات،‌ بتونه می زند… التفات دستیار کارگردان است… بایرام سمباده می‌کشد… بایرام فیلم‌بردار است… شهباز آستری می‌زند… شهباز بازیگر است… ایوب سقف را رنگ می‌زند… ایوب مدیرتولید است… جلیل اما رنگ نهایی را می‌زند… وسواس دارد و هر دیوار را باید سه بار رنگ بزند… چرا؟ چون جلیل کارگردان است… حالا این جماعت می‌خواهند اولین فیلم بلندشان را بسازند… اما حیدر، پدر جلیل نمی‌خواهد پسرش در منجلاب سینما فرو رود

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار