رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۰ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 19 April
  • پنجشنبه 26 بهمن 1402 - 14:24
  • کد خبر : 142257
  • تئاتر
  • چاپ خبر : نصرالله قادری به تماشای «روزی روزگاری سمنگان» نشست

همزمان با نخستین روز از اجرای «روزی روزگاری سمنگان»، نصرالله قادری، نویسنده و کارگردان تئاتر به تماشای این نمایش نشست. به گزارش سینماخانه و نقل ازروابط عمومی، آیین آغازین نمایش «روزی روزگاری سمنگان» به کارگردانی محمودرضا رحیمی با حضور نصرالله قادری، نویسنده و کارگردان تئاتر، روز گذشته، چهارشنبه بیست‌وپنجم بهمن ساعت ۱۸ در تالار چهارسو […]

همزمان با نخستین روز از اجرای «روزی روزگاری سمنگان»، نصرالله قادری، نویسنده و کارگردان تئاتر به تماشای این نمایش نشست.
به گزارش سینماخانه و نقل ازروابط عمومی، آیین آغازین نمایش «روزی روزگاری سمنگان» به کارگردانی محمودرضا رحیمی با حضور نصرالله قادری، نویسنده و کارگردان تئاتر، روز گذشته، چهارشنبه بیست‌وپنجم بهمن ساعت ۱۸ در تالار چهارسو تئاتر شهر برگزار شد.
نصرالله قادری در این مراسم گفت: «محمودرضا رحیمی، روزگاری دانشجوی من بود اما اکنون همکار من است و بسیار خوشحال هستم که بعد از مدت‌ها شاهد تلاش او روی صحنه هستم.»
او ادامه داد: «امیدوارم حضور محمودرضا رحیمی روی صحنه و در جایگاه کارگردان تداوم داشته باشد و باز برای شش سال منتظر اجرای بعدی‌اش نباشیم.»
محمودرضا رحیمی با تاکید براینکه «روزی روزگاری سمنگان» از نخستین روز اجرا، کامل به صحنه رفته است، طبق رسم قدیم این اثر را با حضور منتقدان و اهالی تئاتر آغاز کرد.
سیدجواد طاهری (مدیریت مجموعه تئاتر شهر)، رضا آشفته، امید طاهری، محمد دشتگلی، کاوه سمندریان، عرفان ناظر، فرهاد سلیمان‌پور، سعید هاشم‌زاده، علی جعفری فوتمی و بابک پرهام ازجمله هنرمندان و منتقدانی بودند که در نخستین شب اجرای «روزی روزگاری سمنگان» حضور داشتند.

«روزی روزگاری سمنگان»، نوشته مشترک نازنین گودرزیان و محمودرضا رحیمی که از بیست‌وپنجم بهمن تا ۱۰ اسفند ساعت ۱۸ در سالن چهارسو تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.
عبدالرضا شیبانی، ساغر مختاری، بهار مشیری،فاطمه محمدیان، امیر صادقین، نازنین گودرزیان، الهام ابنی، جواد صداقت و بهرام سروری‌نژاد بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه هستند و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار