رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۱ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 18 June

«آب مولکول سازنده ما» از دوشنبه این هفته از شبکه چهار سیما پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «آب: مولکول سازنده ما» مجموعه مستندی سه قسمتی است که از روز دوشنبه ۳۰ بهمن از شبکه چهار پخش می شود.«آب: مولکول سازنده ما» مجموعه مستندی سه قسمتی محصول کشور […]

«آب مولکول سازنده ما» از دوشنبه این هفته از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «آب: مولکول سازنده ما» مجموعه مستندی سه قسمتی است که از روز دوشنبه ۳۰ بهمن از شبکه چهار پخش می شود.«آب: مولکول سازنده ما» مجموعه مستندی سه قسمتی محصول کشور انگلستان در شاخه‌های علمی و زیست‌محیطی است که از روز دوشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار پخش می‌شود.
این مستند به طور چشمگیری نشان می دهد که چگونه آب زیربنای هر جنبه‌ای از وجود ماست و زمین به دلیل آب زنده است. رابطه بشریت با این مولکول ساده هم مثبت و هم منفی بوده است که به شکلی دقیق این رابطه متقابل بررسی می‌شود.

مستند «آب: مولکول سازنده ما» که امتیاز ۷ از ۱۰ را نیز از سایت تخصصی IMDB کسب کرده از روز دوشنبه ۳۰ بهمن الی چهارشنبه ۲ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ در قالب برنامه «چهار سوی علم» از شبکه چهار پخش و در روز بعد در ساعت های  ۲ بامداد، ۷ و ۱۶ تکرار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار