رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 23 April

روابط عمومی برنامه «بگو بخند» درباره حواشی ایجاد شده برای این برنامه اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در پی حاشیه سازی ایجاد شده به وسیله یک ویدیو تقطیع شده از برنامه در خصوص اجرای هفته گذشته یکی از گروه‌های نمایشی؛ روابط عمومی برنامه «بگوبخند» به اطلاع […]

روابط عمومی برنامه «بگو بخند» درباره حواشی ایجاد شده برای این برنامه اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در پی حاشیه سازی ایجاد شده به وسیله یک ویدیو تقطیع شده از برنامه در خصوص اجرای هفته گذشته یکی از گروه‌های نمایشی؛ روابط عمومی برنامه «بگوبخند» به اطلاع مخاطبان می رساند؛ که نمایش مربوطه هیچ ارتباطی با معلولین نداشته و بازیگران در تلاش برای ایفای نقش متکدیانی که خودشان را به تمارض می‌زنند، بودند.این برنامه همواره جایگاه ویژه‌ای برای کم توانان جسمی و حرکتی قائل بوده است. «بگو بخند» تنها برنامه‌ای در تلویزیون است که با اختصاص دادن بخش کمدی نشسته در برنامه، بنیان گذار حضور این افراد در تلویزیون و رقابت در کنار دیگر شرکت کنندگان بوده است.

همچنین تعداد قابل توجهی از تماشاگران این برنامه به این افراد اختصاص دارد. پرواضح است که این اقدام اخیر، تنها یک فضاسازی غیرحرفه‌ای از سوی برخی رسانه‌ها برای تحت الشعاع قرار دادن یک برنامه موفق در جذب و رضایت مخاطب است که البته این امر منجر به پیوند عمیق‌تر میان مخاطب و برنامه خواهد شد. در پایان اگر بر اثر سوتفاهم شکل گرفته از این برنامه بخشی از جامعه و خصوصا معلولین عزیز کشور متاثر شده اند، سر تعظیم و عذرخواهی فرود می آوریم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار